Eskişehir Dövmeci & Prisma Tattoo & Piercing & Erkek Dövme Modelleri

10 Erkek Dövme Modelleri

Tarafımızca uygulanmış erkek dövme modellerini fikir edinmeniz amaçlı sizinle paylaşıyoruz. Vücudunuz boş bir tuvaldir ve en iyi dövme fikirleri bu tuvali bir sanat eserine dönüştürecektir. Bu nedenle, hem kişisel anlam hem de görsel cazibe ile eşit ölçülerde yayılan havalı bir dövme tasarımı istiyorsunuz. Erkekler için en iyi dövme söz konusu olduğunda, bazı erkekler tam olarak ne istediklerini bilirken, diğerleri biraz rehberliğe ihtiyaç duyar. Sadelik, boyut, içerik ve vücuttaki konum gibi kararlar çok önemli bir rol oynamaktadır. 

Tarafımızca uygulanmış 10 erkek dövme modeli:

Tribal Dövme Modeli

Şimdi, Y kuşağının yaklaşık %47’si vücutlarını en az bir dövme ile süsledi ve bunun çoğu moda endüstrisinden kaynaklanıyor. Birçok kişi dövme yaptırmanın ve vücudunu süslemenin iş bulamamayla sonuçlanacağını düşünürken, Dolce ve Gabbana, Chanel ve Moschino gibi güçlü moda markaları farklı olmak için yalvardı ve dövmesini en çok gururla kullanan modelleri sergiledi. İnsanların vücut sanatının toplumdaki yerinden hâlâ emin olmadığı bir dönemde dünyada aranan podyumlar. Kısa bir süre sonra, dövmeli bir model bir anlaşma kırıcı değildi, daha ziyade ajansların kadrolarını ve markalarını oluşturmaya geldiğinde kişisel ifade ve gereklilik olarak aradığı ve kutladığı bir şeydi.

Eskişehir Dövmeci & Prisma Tattoo - Tribal - Erkek Dövme Modelleri
Eskişehir Dövmeci & Prisma Tattoo - Tribal Dövme - Erkek Dövme Modelleri

Kanat ve Pusula Dövme Modeli

Erkekler için en iyi dövme tasarımları söz konusu olduğunda, klasik pusula gözden kaçar ve küçümsenir. Seyahatin heyecanını, yaşam yolculuğunun kendisini veya her iki kavramı aynı anda temsil edebilir. Simetrik şekil, daha garip vücut kısımlarına daha iyi uyum sağladığından, bu yaygın tasarımı kollar, bacaklar ve omuzlarda bulacaksınız.

Eskişehir Dövmeci & Prisma Tattoo -  Pusula- Erkek Dövme Modelleri

3D Dövme Modeli

Erkekler için havalı dövmeler, iyi uygulanmış bir 3D dövme işinden daha havalı olamaz. Ancak bu aynı zamanda yanlış ellere bırakıldığında ters gidebilen bir tasarım. Bu nedenle, optik illüzyonlara girmeden önce gerçekten yetenekli bir dövme sanatçısı aramak isteyeceksiniz.

Eskişehir Dövmeci & Prisma Tattoo - Kanat - 3D- Erkek Dövme Modelleri

Aslan ve Kaplan Dövme Modeli

Hayvan görüntüleri bir sürü anlam ifade edebilir. Bir aslan veya kaplan dövmesi kesinlikle bir istisna değildir. Erkekler için diğer şeylerin yanı sıra liderlik, cesaret ve asalet anlamına gelebilir. 

Eskişehir Dövmeci & Prisma Tattoo - Kanat - Aslan- Erkek Dövme Modelleri

Kurt Dövme Modeli

Kurt en havalı hayvanlardan biridir ve doğal olarak en havalı dövmelerden birini yapar. Güçlü kurt, görsel bir seçimden çok, ritüelizmi, sadakati, vesayeti ve içgüdüyü sembolize eder. Bu tarz bir tasarım genellikle Halsey gibi ünlülerde görüldüğü gibi kol üst, önkol veya göğüs parçası olarak görülür.

Aile Dövmesi

Bir aile arması, seçkin ayrıntılar ve sembolik bir havayla dolup taşar. Bu eski geleneği canlı tutmak için bir tanesini göğsünüze, sırtınıza veya kolunuza vurun. Anlamlı bir dövme eklemek isteyenler için daha geleneksel seçeneklerden biri olan aile arması, miras, soy ve aile onurunu ifade eder.

Savaşçı Dövme Modeli

İlk veya ikinci kez dövme yaptırıyorsanız, erkekler için küçük dövme fikirlerimizi inceleyin ve buna göre ilerleyin. Öte yandan, deneyimli bir dövme meraklısıysanız, tam kol gitmeyi düşünün! Kol, bu listedeki en iyi dövme fikirlerinden biridir, yani sanatçınızla çok sayıda uzun seans canınızı acıtmaz.

Eskişehir Dövmeci & Prisma Tattoo - Kanat - Savaşçı- Erkek Dövme Modelleri

Anlamlı Dövme Modelleri

Erkekler için anlamlı dövmeler, tırnak işaretleri, harfler ve semboller dahil olmak üzere çeşitli biçimlerde olabilir. Gerçekten anlamlı bir dövme arıyorsanız, o salon kapılarından geçerken fikrinizin sağlamlaştığından emin olun.

Para Dövme Modeli

Hırsın sembolü olarak, bir para dövmesi kesinlikle bir görsel seçim yapabilir. Ancak, banka hesabınızda ne kadar paranız olduğunu göstermeye çalışıyorsanız, büyük hayranlar olduğumuzu söyleyemeyiz.

Eskişehir Dövmeci & Prisma Tattoo - Kanat - Para - Rulet- Erkek Dövme Modelleri

Portre Dövme Modeli

Hayatınızdaki özel bir kişiyi onurlandırmanın bir yolu, imajının kalıcı olarak teninize gömülü anlamlı bir dövme portresini almaktır. 

Leave Reply