Dövme Kapatma (Cover-Up)

Eskişehir Dövme Kapatma

Prisma Tattoo

Cover-Up

Prisma Tattoo - Eskişehir Dövme Kapatma (Cover-Up)
Dövme Kapatma Modelleri

Dövme kapatma işlemi istenmeyen bir dövmenin üzerine yeni bir dövme yapılması işlemidir. İstenmeyen dövmeyi çıkarmanın veya değiştirmenin yöntemlerinden biri olarak bu yöntem tercih edilir. Dövme sildirme işlemi pahalı ve acılı bir işlem olması sebebiyle insanlar genellikle istenmeyen dövmelerini yeni bir dövme ile kapatmak isterler.

Dövme kapatma uygulaması hali hazırda dövmeli bölgeye yapılması sebebiyle çok zor bir işlemdir. Bu konuda işinde tecrübeli profesyonel biri ile çalışmalısınız. Aksi durumda düzeltme işlemi boyutu büyüyecektir. Bu hem fiyat hem de fiziki olarak acılı bir sürece itebilir. 🙂

Prisma Tattoo - Eskişehir Dövme Kapatma (Cover-Up) - Model/1
Prisma Tattoo - Eskişehir Dövme Kapatma (Cover-Up) - Model/1 - Baby Lion
Prisma Tattoo - Eskişehir Dövme Kapatma (Cover-Up) - Model/1

Kötü uygulanmış soluk veya hafif dövmeler, kapatılması en kolay dövme modelidir. Kapatmak istediğiniz dövmenizin boyutu, rengi, yaşı ve tasarımı gibi faktörler işin kolay veya zorlaşmasına sebebiyet verebilir. Normal bir dövme sürecine oranla dövme kapatma işlemi biraz daha acılı geçmektedir. Ancak lazer ile silme yöntemine göre daha hafif ve görünüm açısından en çok tercih edilen modeldir. 

Dövme Kapatma işlemi öncesinde dövme sanatçınızın deneyim seviyesi ve uzmanlıkları gibi özellikleri es geçmeyin. Dövme sanatçınız her ne kadar güzel görünen dövme uygulamaları yapmış ise de, daha önce dövme kapatma işlemi yapmamış ise bu sizin için bir sorun teşkil edebilir.